Yöneticilere Özel Rusça Kursu

Değişen ve küreselleşen dünyada, bilginin hızla paylaşıldığı yeni bir yüz yıla girdik. Rekabette bir adım önde olabilmek için bilgiye ve kişisel gelişime yatırım yapmak yadsınamaz bir gereklilik arz etmiştir.

Günümüzde küçük, orta yada büyük  tüm kuruluşların ortak problemlerinden en önemlisi personelinin yabancı dil konusunda olan yetersizliğidir.

Özellikle yurtdışıyla bağlantılı çalışan ya da çalışmak isteyen şirketlerin rekabetteki önde olabilmenin en önemli etkenlerinden birisi yabancı dile hakim olan yönetici kadrosunun etkinliğidir.

Zamanı değerli olan işadamlarının, kamu / özel sektör orta ve üst düzey yöneticileri  için özel hazırladığımız ve İstanbul’ da Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ nde bulunan okullarımız tarafından düzenlenen Özel Amaçlı Rusça kurslarına, farklı sektörlerden işadamı ve yöneticileri katılmaktadır.

Düzenlenen kurslarda katılımcı çok kısa bir sürede büyük bir gelişim göstermektedir. Programın içeriği yöneticilerin ilgi alanları ve ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmaktadır. 

Kurslar Ana dili Rusça olan Rus ve formasyon almış konusunda uzmanlaşmış deneyimli Türk öğretim  kadrosu tarafından verimektedir.