Rusça Özel Ders

Kişilerin Rusça öğrenme alışkanlıklarını, ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek, kişiye özel Rusça dil eğitimi vermek.

Kimler Katılabilir?

Kendi zaman, okul veya iş programına uygun Rusça özel ders almak isteyen tüm kişiler.

Eğitim Detayları

Eğitim, öğrenci adayının seviyesi, ihtiyaç ve beklentilerine göre formasyon sahibi Türkçe bilen Rus öğretmenler tarafından verilir. Dersler, bire-bir eğitim düzeninde olmaktadır. Bire-bir dersleri en fazla 2 kişi paylaşabilir.

Daha fazla kişilerin bir araya gelip grup oluşturdukları durumlar için ayrıca görüşülür. Eğitim başlamadan önce öğrenci adaylarının dil eğitim seviyeleri, öğrenme alışkanlıkları, ihtiyaç ve beklentileri belirlenir.

Bu bilgiler ışığında öğrenci için en uygun yöntem, kaynak ve program hazırlanır. Öğrencilerin kendi belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim programı başlar. Dersler öğrencinin tercihine göre iş yerleri veya evlerde de verilmektedir. Eğitmenlerimiz bu konuda esnek olabilmektedirler.

Yöntemimiz

Dil öğreten bir kurum olarak öğrenim sürecine bakış açımız sektörün şu anki öğretme merkezli yaklaşımının aksine öğrenme merkezlidir. Öğrencilerimizin bu süreçte pasif değil, aktif olmalarını destekleyen bir eğitim modeli uygulamaktayız.

Yeni bir dil öğrenmede moral ve motivasyon unsurlarının oynadığı rolün önemini biliyoruz. İnsanların farklı öğrenme alışkanlıklarına sahip olduklarının ve dolayısıyla farklı şekillerde öğrendiklerinin bilincindeyiz.

Bu nedenle eğitimlerimizi okuma, yazma, konuşma ve dinleme aktivitelerini kişiye veya gruba özel bir biçimde uygun oranlarda harmanlayarak hazırlamaktayız.

Rusça özel ders programlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş ve Ataşehir şubelerimizi arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz, eğitim danışmanlarımız sizinle net bilgileri paylaşacaktır.